MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 5646514
nr 564 6514
Pottskåp
Tidigt 1900-tal, skiva saknas, längd: 50, djup: 37, höjd: 75
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 februari 2009
kl 18:21:16
200 kr
300 kr
400 kr